اسکرول بار

آی تی کلوپ | ITCLOOP

روی نبض فناوری زندگی کنید

از این پس در نسخه وب توییتر، تصاویر را به صورت کامل تماشا کنید

  • -
از این پس در نسخه وب توییتر، تصاویر را به صورت کامل تماشا کنید

توییتر بعد از غیرفعال کردن برش خودکار تصاویر در اندروید و iOS، حالا این قابلیت را برای کاربران نسخه وب خود نیز فراهم کرده است و افراد می‌توانند تصاویر را در اندازه کامل مشاهده کنند.

توییتر در پاسخ به شایعاتی که درباره حذف خودکار قسمتی از تصاویر در پلتفرمش مطرح شده بود، این ایراد را برطرف کرد و حالا کاربران می‌توانند علاوه بر اندروید و iOS، در نسخه وب توییتر نیز تصاویر را هنگام اسکرول کردن، به‌طور کامل مشاهده کنند.

به گزارش verge، این ویژگی برای قسمت پیش‌ نمایش تصاویر، قبل از انتشار آن‌ها نیز صدق می‌کند و می‌توانید قبل از ارسال پست، نحوه نمایش کامل تصویر مد نظرتان را مشاهده کنید.

twitter

تغییرات مداومی که توییتر در نحوه مدیریت تصاویر اعمال می‌کند، در نتیجه شایعاتی است که برخی از کاربران در مورد برش خودکار بخشی از تصاویر در قسمت پیش‌ نمایش توییت‌ها مطرح کرده بودند.

این کاربران ادعا کرده بودند که الگوریتم برش خودکار توییتر طوری طراحی شده است که افراد سفید پوست را تشخیص دهد و چهره‌های آن‌ها را بیشتر از چهره‌های افراد رنگین پوست نمایش دهد.

بررسی‌های توییتر درباره این موضوع نشان داد که این مشکل موضوعیت ندارد و الگوریتم برش خودکارش مغرضانه تصاویر را برش نمی‌زند، اما همچنان محض احتیاط قابلیت برش خودکار را غیرفعال کرده است.

واقعیت این است که بحث در مورد مغرضانه بودن یا نبودن برش خودکار توییتر دیگر اهمیتی ندارد، چرا که به هر صورت تجربه کاربری توییتر با انجام این تغییر پیشرفت زیادی داشته است و کاربران دیگر می‌توانند بدون کیلیک کردن روی هر عکس، نسخه کامل آن را مشاهده کنند.

شنا درباره اقدام توییتر برای نمایش کامل عکس‌ها در قسمت پیش‌نمایش آن‌ها چه دیدگاهی دارید؟ آیا شما از برش خودکار توییتر ناراضی بودید؟

اشتراک گذاری با دوستان
نظرات: (۰) اولین کسی باش که برای این مطلب نظر می‌ده!
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی

هدایت به بالای صفحه