آی تی کلوپ | ITCLOOP

روی نبض فناوری زندگی کنید

سامسونگ به‌تدریج پشتیبانی از گلکسی نوت 9 را کنار خواهد گذاشت

سامسونگ به‌تدریج پشتیبانی از گلکسی نوت 9 را کنار خواهد گذاشت

به‌روزرسانی‌ امنیتی گلکسی نوت ۹ که به‌صورت ماهانه منتشر می‌‌شد، به‌احتمال زیاد حداقل تا سال آینده به‌صورت دوره‌ی سه‌ماهه ادامه خواهد داشت. 

اگر هنوز دارنده‌ی گلکسی نوت ۹ سامسونگ هستید، یک خبر خوب و یک خبر بد داریم. خبر خوب این است که هنوز می‌توانید به‌روزرسانی امنیتی دریافت کنید و خبر بد؛ صفحه‌ی به‌روزرسانی‌ امنیتی سامسونگ که از طریق 9to5Google ارائه شده است، نشان می‌دهد که از این به بعد به‌روزرسانی‌ امنیتی در دوره‌ی سه‌ماهه منتشر خواهد شد و دیگر به‌صورت ماهانه نخواهد بود.

بدون شک تغییر در ارائه‌ی به‌روزرسانی تعجب‌آور نیست؛ زیرا گلکسی نوت ۹ در آگوست ۲۰۱۸ (مرداد ۱۳۹۷) معرفی شد و ۳۶ ماه به‌روزرسانی منظم امنیتی به‌صورت ماهانه دریافت کرده است. به‌احتمال زیاد به‌روزرسانی‌ امنیتی حداقل تا سال آینده به‌صورت دوره‌ی سه‌ماهه ادامه خواهد داشت.

دارندگان گلکسی نوت ۹ که به‌ دنبال ارتقا هستند می‌توانند گلکسی زد فولد ۳ را که اخیراً عرضه شده است، انتخاب کنند. با تصمیم سامسونگ مبنی بر معرفی نکردن سری گلکسی نوت در سال ۲۰۲۱، گلکسی زد فولد ۳ با صفحه‌نمایش تاشوی بزرگ و پشتیبانی از S Pen می‌تواند جایگزین آن باشد.

نظرات: (۰) اولین کسی باش که برای این مطلب نظر می‌ده!
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی